ПРО ПРОГРАМУ
Culture Bridges — програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв'язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС. Програма стартувала у листопаді 2017 року та триватиме до жовтня 2020 року.

Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.
ПРОГРАМА ФІНАНСУВАТИМЕ НИЗКУ АКТИВНОСТЕЙ, ЗОКРЕМА:
Гранти на мобільність та проекти співпраці
Освітні можливості
Спеціальні проекти в партнерстві з EUNIC
Грантові конкурси в межах Culture Bridges відбуватимуться кожні три місяці в 2018 та 2019 роках. Розклад можна переглянути за посиланням.
Окрім надання грантів, програма реалізує спільні проекти культурних інституцій-членів EUNIC, проведе тренінги для менеджерів культури та організацій, що планують подавати заявки на програму «Креативна Європа», а також організує освітні подорожі для представників сектору культури та креативних індустрій до країн ЄС.
Переходьте на сторінку відповідного гранту, аби довідатися більше про завдання програмі, кінцеві терміни подання заявок, можливості отримання фінансування, оцінювання заявок, а також інші умови участі.

Запитання стосовно роботи програми надсилайте на адресу CultureBridges@britishcouncil.org.ua. Будь ласка, зверніть увагу, що Британська Рада не надаватиме допомогу у заповненні заявок і не консультуватиме щодо змісту запропонованих проектів.

ДЛЯ КОГО
Державні та приватні установи культури
Місцеві організації громадянського суспільства
Митці та креативні підприємці
Освітні установи (приватні та державні) та їхні керівники
Лідери та впливові учасники громади
Департаменти культури органів місцевого самоврядування
СЕКТОРИ
Архітектура
Архівна справа
Аудіовізуальні мистецтва (включаючи кіно, телебачення, інші мультимедіа)
Бібліотеки та музеї
Видавнича справа
Візуальне мистецтво
Дизайн
Креативні простори та платформи взаємодії
Література
Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина
Медіа (включаючи радіо, телебачення та онлайн-медіа)
Мода
Музика
Перформативні мистецтва
Ремесла
Фестивалі