Maidan European Debate Club
Міжнародний телевізійний проект, який підтримує критичну дискусію щодо майбутнього напрямку розвитку Центральної Європи.

«Майдан» — це дискусійна платформа, яка об'єднує лідерів громадськості з особистостями зі сфери культури, філософії та політики; впливових мислителів з країн Східноєвропейського партнерства з усесвітньо відомими інтелектуалами.

Слово «Майдан» пов'язують з «Українською революцією гідності», проте воно також є більш загальним терміном, який означає відкритий простір для обговорення. Саме створення такого простору є основною метою цього проекту.

Програма, що складається з 10 серій, транслюватиметься засобами масової інформації в Україні (UA: PERSHYI), Чехії (CT Artzona), Словаччині (tyzden.sk), Польщі (onet.pl), Білорусі (svaboda.org) та Грузії (radiotavisupleba.ge). Інші країни можуть брати участь у реалізації проекту.

Виробництво програми відбувається Чеським центром у Києві у співпраці з партнерами з українського кластеру EUNIC спільно з W Press в межах програми Culture Bridges.