Пошук експертів
Аби гарантувати незалежний, фаховий та неупереджений конкурсний відбір, Британська Рада має намір розширити групу українських експертів для оцінювання заявок, а також для моніторингу та оцінювання проектів, профінансованих програмою. Конкурс заявок на національні та міжнародні проекти проводитиметься двічі на рік, а відібрані проекти триватимуть до одного року.

Графік грантових конкурсів доступний на сторінці програми.

Вимоги до експертів:

  • Вища освіта або відповідна їй кваліфікація;
  • Щонайменше пять років професійного досвіду в сфері культури чи креативних індустрій;
  • Практичні знання у сфері управління проектами та розуміння Logical Framework;
  • Вільне володіння українською, англійською та російською мовами (усно й письмово
Досвід технічного та фінансового оцінювання проектних пропозицій, а також моніторингу проектів, профінансованих грантовими програмами, буде перевагою.

Обрання кандидата експертом не обов'язково гарантує виконання фактичних завдань. Завдання будуть розподілятися Британською Радою між експертами відповідно до потреб програми.

Будь ласка, зверніть увагу, що обрані експерти, з якими буде укладено контракт, та/або організації, які вони представляють, не матимуть право подавати заявки на гранти усіх трьох категорій в рамках програми Culture Bridges.

Процес подання та оцінювання заявок

Кандидати, які бажають виконувати роль експерта, мають надати такі документи:

  • Детальне резюме англійською мовою у форматі Europass;
  • Супровідний лист англійською мовою обсягом до однієї сторінки А4, в якому буде зазначено актуальний досвід та мотивацію стати експертом програми Culture Bridges.
Заявки необхідно надіслати на електрону адресу: CultureBridgesApply@britishcouncil.org.ua з темою листа «Application for assessor for the Culture Bridges Programme».

Кінцевий термін подання заявок — 27 листопада 2018 18:00 GMT+2.

Для докладнішої інформації завантажуйте цей документ.

Документи для завантаження
Culture Bridges Call for Experts (Adobe PDF 285KB)