ПАРТНЕРИ
Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.
Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС задля сприяння розвитку культури та творчих індустрій, підтримки толерантності та внутрішньої єдності в Україні, а також для промотування спільних цінностей.
Офіційний сайт
Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти, яка працює у понад 100 країнах у сферах мистецтва та культури, вивчення англійської мови, освіти та розбудови суспільства. Минулого року Британська Рада безпосередньо взаємодіяла з понад 65 млн. людей та охопила 731 млн. через онлайн- та медіаканали. Заснована у 1934 році, Британська Рада є благодійною організацією, яка підпорядковується Королівській Хартії. Державне фінансування складає 15% обороту.
Офіційний сайт
Culture Bridges реалізується у співпраці з українським осередком Мережі національних інститутів культури Європейського Союзу (EUNIC). EUNIC — це об'єднання національних організацій, що реалізовує культурні та освітні програми для просування культури своїх країн-членів.
Офіційний сайт