РEЗУЛЬТАТИ ЧЕТВЕРТОГО
КОНКУРСУ

Програма Culture Bridges визначила 15 переможців четвертого конкурсу грантів.
4 жовтня 2018 року завершився четвертий грантовий конкурс в межах програми Culture Bridges. За результатами конкурсу буде підтримано 15 заявок міжнародної мобільності із загальним бюджетом у 21,252 євро.

Загалом у рамках конкурсу ми отримали 241 заявку. Більшість аплікантів — з України (заявки надійшли із 22 областей), частина заявок — від представників 7 країн Європейського Союзу.

Найпопулярніші країни для відвідування — Німеччина (15% заявок), Польща (15% заявок) та Великобританія (13% заявок). Найпоширеніший формат мобільності — ознайомча подорож (41% заявок).
Найбільш представленими секторами стали:
Аудіовізуальні мистецтва (включаючи кіно, телебачення, інші мультимедіа)
Візуальне мистецтво
Креативні простори та платформи взаємодії
На жаль, ми не можемо розголошувати імена осіб, які отримали гранти міжнародної мобільності. Але можемо назвати організації, які подавалися як такі, що відправляли або приймали учасника та виграли грант. У четвертому конкурсі проектів мобільності такими організаціями стали ТОВ «Курси іноземних мов «Друзі», ГО «Інша Освіта» та ГО «Мистецька Резиденція Карбон». Усі названі організації з України і запрошували до себе учасників з Угорщини або відправляли своїх співробітників до Німеччини та Республіки Чехія. Індивідуальні заявники з України обрали за напрям подорожі Словенію, Італію, Німеччину, Велику Британію, Нідерланди, Іспанію, Латвію, Естонію та Польщу.