КОМАНДА ПРОГРАМИ
Анна Карнаух
Менеджерка програми Culture Bridges
Aнна працює у мистецькій команді Британської Ради з 2013 року. Окрім Culture Bridges, вона також веде проекти у сфері креативної економіки. До Британської Ради Анна працювала у медіа – на радіо та телебаченні. Захоплюється Олімпійськими іграми та сама працювала на трьох Олімпіадах.
Дар'я Москалевич
Менеджерка програми Culture Bridges
Перш ніж приєднатися до команди програми, Дар'я більше двох років відповідала за digital-маркетинг та комунікації у соціальних мережах Британської Ради. Закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальностями «Культурологія» та «Журналістика».
Софія Шульга
Координаторка програми Culture Bridges
Софія є частиною команди Британської Ради вже понад 3 роки. Розпочавши роботу спочатку як інтерн відділу по роботі з клієнтами, далі координувала організацію та проведення міжнародних екзаменів. Окрім досвіду Британської Ради, у 2018 році була частиною програми U-LEAD with Europe, після чого приєдналася до команди Culture Bridges.
Єлена Самбрус
Менеджерка з комунікацій
Єлена володіє експертизою у реалізації комунікаційної стратегії для B2B та некомерційного сектору. Працюючи у друкованих ЗМІ та на телебаченні, вона здобула значний досвід і як журналіст, і як редактор. Наразі Єлена відповідає за взаємовідносини з мас-медіа програми Culture Bridges та Британської Ради.